Gwarancja Dostawy 24h

Mamy przyjemność ogłosić specjalną Gwarancję dostawy Oleju Lnianego w dniu następnym od nadania przez nas przesyłki. Oferta nie obowiązuje w okresie świątecznym od 15 grudnia do 6 stycznia. 

 

Na czym polega Gwarancja?

Gwarantujemy Państwu, że Olej Lniany będzie w transporcie maksymalnie 1 dzień. Jeśli z winy przewoźnika przesyłka zawierająca Olej Lniany nie zostanie do Państwa doręczona w dniu następnym po nadaniu przez nas, to wyślemy na swój koszt innym przewoźnikiem zamówienie z taką samą ilością olejów lnianych, jak to złożone przez Państwa. Gwarancja nie obejmuje sytuacji w której kurier nie zastał nikogo pod adresem doręczenia. 

Jakie zamówienia kwalifikują się do Gwarancji?

Każde zamówienie, złożone w naszym sklepie internetowym w którym jest olej lniany.

Jakie produkty podlegają Gwarancji?

Gwarancji podlega jedynie zakupiony Olej Lniany i tylko on zostanie wysłany ponownie w przypadku spełnienia warunków gwarancji.

Jak skorzystać z Gwarancji?

Jeśli kurier nie podjął próby doręczenia w dniu następnym po nadaniu przez nas, prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo na sklep@olejznatury.pl podając numer zamówienia. Po pozytywnej weryfikacji zlecenia nadamy olej lniany zgodnie z reklamowanym zamówieniem, jednak innym przewoźnikiem. Czas realizacji gwarancji to maksymalnie 7 dni roboczych. 

W jakich dniach realizowana jest wysyłka?

Produkty wysyłamy tylko w dniach poniedziałek - czwartek. Nie prowadzimy wysyłki w piątki, ani w dni poprzedzające dni wolne od pracy, w celu uniknięcia trzymania produktów na magazynie firmy kurierskiej.

Dlaczego krótki czas dostawy jest tak ważny?

Olej lniany powinien być przechowywany w lodówce. Jednym z czynników wpływającym na jego postarzanie jest temperatura, dlatego chcemy skrócić czas do minimum w jakim olej znajduje się w mniej korzystnych warunkach. Ze względu również na wysyłkę, okres ważności jaki podajemy na etykiecie dla bezpieczeństwa został skrócony do 3 miesięcy od wytłoczenia, co pozostawia duży margines. Chcemy, by do Państwa trafiał produkt świeży, wysokiej jakości.

 

 W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres email sklep@olejznatury.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl