571 481 409 sklep@olejznatury.pl

Rodzinna Olejarnia Olej z natury

Poszukujesz zdrowej, wiarygodnej i rzetelnej marki, która zagwarantuje wysoką jakość produktów? Olej z natury to polska, mała olejarnia, w której zadowolenie i zdrowie Klientów stawiane jest na pierwszym miejscu. Jak powstał nasz brand? Jak działa olejarnia i w jaki sposób pozyskujemy wysokiej jakości oleje zimnotłoczone? Oto nasza historia!

Jak powstała marka Olej z natury?

Każda marka ma swój początek w marzeniach. Podobnie było z marką Olej z natury. Wiele lat temu małą tłocznię prowadził dziadek, potem tata a teraz my. Pragnęliśmy, aby nasze produkty były bezpieczne dla naszych rodzin. Nie ma pewniejszego produktu, niż zrobiony przez siebie i dla siebie. Od kilku lat rozwijamy coraz mocniej swoją tłocznię, stawiając przede wszystkim na jakość. Brzmi to górnolotnie, ale tak jest - powstaliśmy z chęci tworzenia produktów naturalnych, których nie będziemy się bać podawać swoim dzieciom oraz sami je spożywać. 

Jak działa Olejarnia Olej z natury? 

Olej z natury to polska olejarnia, którą tworzy mały, ale niezwykle zgrany i ambitny team. Już na początku naszej działalności wiedzieliśmy, że tylko małe, często rodzinne przedsiębiorstwa dają największą gwarancję jakości i rzetelności produktu. Z myślą o klientach indywidualnych, mała olejarnia Olej z natury postawiła przede wszystkim na uczciwą i konsekwentną pracę, docierając krok po kroku do kolejnych zadowolonych klientów.

Mała olejarnia Olej z natury to niewielki zakład, w którym na bieżąco wytłaczamy zdrowe i świeże oleje. Każdy produkt zanim trafi na nasze półki jest dokładnie sprawdzany i analizowany. Nic nie jest lepsze, niż sprawdzeni smaku oraz składu produktu osobiście. Jaki byłby sens wprowadzania produktów, które nie smakują nam samym? Dbamy o to, aby nasze produkty były wytwarzane w warunkach gwarantujących najwyższą jakość. Nie jesteśmy ogromną fabryką, dzięki czemu możemy bezpośrednio dbać o każdy etap produkcji. 

Jaka jest nasza przewaga nad konkurencją? Małe rodzinne olejarnie, takie jak Olej z natury, gwarantują w 100% naturalne, wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno. Nasze produkty są nierafinowane, a temperatura tłoczenia nigdy nie wynosi więcej niż 38 stopni Celsjusza. Sprawdź naszą ofertę i kup oleje tłoczone na zimno z olejarni!

Rodzinna Olejarnia Olej z natury - zdrowe oleje i naturalne produkty

Olejarnia Olej z natury to nie tylko naturalne oleje dla zdrowia! W asortymencie naszego sklepu dostępne są zdrowe produkty obejmujące masła orzechowe, ziarna i napoje najwyższej jakości. 

Nie wiesz, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz pomocy lub wskazówki? Zapraszamy do kontaktu - oleje zimnotłoczone są produkowane na zamówienie, masz więc pewność, że wybrany przez Ciebie produkt będzie nie tylko zdrowy, ale również świeży.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl